За компанијата

20+ години се фокусира на дизајнирање и производство

Foshan City Heart To Heart Производител на производи за домаќинствоспецијализирана за дизајнирање и производство на PU (полиуретански) производи.Професионално во перници за када, потпирачи за грб, перници, рачки, туш столици;додатоци за медицински инструменти;додатоци за убавина и спортска опрема;мебел и авто делови, итн. Добредојдовте на OEM и ODM од друга индустрија.

Основана во 2002 година, ние сме еден од најраните производители на перници за када во Кина.Фабрика на површина од околу 5000 квадратни метри.Врз основа на искуството во производството од повеќе од 20 години, имаме околу 1000 различни дизајни.