Rreth Kompanisë

20+ vite Fokusimi në Projektimin dhe Prodhimin

Prodhuesi i mallrave shtëpiake të Foshan City Heart To Hearte specializuar në projektimin dhe prodhimin e produkteve PU (poliuretani).Profesionist në jastëkë vaska, mbështetëse, jastëkë, doreza, karrige dushi;aksesorë për instrumente mjekësore;aksesorë të pajisjeve të bukurisë dhe sportit;mobilje dhe pjesë auto, etj. Mirë se vini OEM & ODM nga industri të tjera.

E themeluar në vitin 2002, ne jemi një nga prodhuesit më të hershëm të jastëkëve të vaskës në Kinë.Fabrika që mbulon një sipërfaqe prej rreth 5000 metra katrorë.Bazuar në përvojën e prodhimit prej më shumë se 20 vjetësh, ne kemi rreth 1000 dizajne të ndryshme.