Луксузен, мек гел, потпирач за глава за перница за када за када, вител со налепница со цел грб Q3

Детали за производот:


 • Име на производ: Перница за када
 • Бренд: Тонгксин
 • Модел бр: Q3
 • Големина: L300*W110mm
 • Материјал: Гел
 • Користете: Када, Спа, Спатуб, Вител
 • Боја: Regular е црно-бело, други по барање
 • Пакување: Секој во кутија, а потоа 10 парчиња во картон
 • Големина на картон: 33*26,5*23см
 • Бруто тежина: 8,7 кг
 • Гаранција: 2 години
 • Водечко време: 7-25 дена зависат од количината на нарачката.
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Перницата за када Q3 е луксузен ергономски дизајн изработен од ладен гел, помек и со висока еластичност материјал од PU, спуштена средина совршена за релаксација на главата или вратот, целиот грб со природна налепница е поедноставен и лесен за фиксирање.

  Гел материјалот има извонредна висока еластичност, мек, водоотпорен, отпорен на ладно и топло, лесно чистење и сушење, отпорен на абење, природна лепливост, тој е материјал за заштита на животната средина.Совршено за употреба во када како перница и други влажни површини.

  Ладен гел и висока еластичност нуди чувство на супер удобност, дозволете вашата глава и врат целосно да го опуштат стресот кога ќе лежите на нив.Зголемете го уживањето во бањањето.

  Пошарената и проѕирна перница е функционална за да ве поддржува и штити од работ на кадата, а исто така е украс за зголемување на вашето уживање од тело до вид.

  Q3 (3)_
  Q3 (4)

  Карактеристики на производот

  * Нелизгање--природно стапче со цело грб, лесно идржете го цврсто кога е фиксиран на када.

  *Меки--Направено соГелматеријал со средна тврдостпогоден за релаксација на вратот.

  * Удобно-- среденмекиГелматеријал соергономски дизајн за совршено да ги држи главата, вратот и рамото дури и назад.

  *Sафе--мек гел материјал за да се избегне ударот на главата или вратот во тврдата када.

  *Wводоотпорен-- Материјалот за гел е многу добар за да се избегне влегување на вода.

  *Отпорен на ладно и топло--отпорна температура од минус 30 до 90 степени.

  *Aантибактериски--Водоотпорна површина за да се избегне останување и растење на бактериите.

  *Лесно чистење и брзо сушење--Површината на гел лесно се чисти и многу брзо се суши.

  * Лесна инсталацијација--Функција на налепница за природа со цело грб, само ставете ја на када и притиснете малку по чистењето, перницата може цврсто да се залепи на кадата.

  Апликации

  Q3 GEL1
  Q3 (3)

  Видео

  Најчесто поставувани прашања

  1.Која е минималната количина на нарачка?
  За стандарден модел и боја, MOQ е 10 парчиња, приспособете ја бојата MOQ е 50 парчиња, приспособете го моделот MOQ е 200 парчиња.Нарачката за примерок е прифатена.

  2.Дали прифаќате DDP пратка?
  Да, ако можете да ги дадете деталите за адресата, можеме да понудиме со условите за DDP.

  3.Кое е времето на водство?
  Времето на испорака зависи од количината на нарачката, обично е 7-20 дена.

  4. Кој е вашиот рок на плаќање?
  Нормално T/T 30% депозит и 70% салдо пред испорака;


 • Претходно:
 • Следно: